Een opslagplaats met veel planken gevuld met witte garenspulen en een motorfiets in het voorgrond.

Made in Germany

Expertise uit Duitsland

Veel merken hebben de productie vandaag de dag niet meer in eigen hand. Ze kiezen er voor de vervaardiging van hun kleding, soms onder twijfelachtige condities, uit te besteden. Wij volgen bewust een andere weg, en produceren onze functionele producten zelf. Zo kunnen we onze klanten de hoogste kwaliteit bieden en garanderen we de beste werkomstandigheden voor onze medewerkers.

Een technisch tekeningdetail met veel lijnen en aanduidingen die mogelijk gebruikt worden voor het maken van sportkleding.

Engineered in Germany

De ontwikkeling van onze producten vind volledig in Duitsland plaats. Zo kunnen we middels onze expertise en het gebruik van hoogspecialistische systemen producten maken die tot op de millimeter aan onze eisen voldoen.

Een groene sportsweater wordt gemeten met een meetlint om de pasvorm te controleren. Het logo van 'owayo' is zichtbaar.

Kwaliteitscontroles

Vanaf de levering van de stoffen tot en met het finale producten worden onze producten meermaals gecontroleerd. Op die manier kunnen we afwijkingen uitsluiten en onze kwaliteiteis naleven.

Drie personen zitten samen en lachen terwijl een van hen een voetbal vasthoudt. Ze dragen casual kleding.

Internationaal Team

Op ons hoofdkantoor in Regensburg werkt een gemêleerd, internationaal team met medewerkers vanuit de hele wereld. Van La Prise de la Bastille tot Thanksgiving en het Oktoberfest – het wordt bij ons kantoor allemaal gevierd.

Een vrouw zit aan een naaimachine en werkt aan stoffragment. In het achtergrond zijn andere naaigerei te zien.

Fair voor iedereen

We produceren onze kleding met een schoon geweten. Voor ons betekent dat veel meer dan alleen aan de Europese standaards voldoen. Zo zorgen we er voor dat onze naaisters goede secundaire arbeidsomstandigheden hebben, zoals een sociale verzekering, een ziektekostenverzekering, een vast contract en een geregelde, plezierige werkplek.